Až zemřu,pohřběte mě tváří dolů,aby mi mohl celý svět políbit prdel!
₪ ø lll ·o.
!!ECHELON!!

We don't have fucking fans. I hate that word. We have a family. 
-(Jared Leto)

Buddha for Mary 3

20. března 2012 v 19:04 | Mars_Kašty |  Píšu ...
Goodbye

"Půjdeme?" usmál se na Mary Chris. Mary se ještě rozhlédla po kuchyni a obýváku. Přemítala, jestli něco nezapomněli, nerada by se vracela.
"Jo, snad máme všechno" usmála se a podívala se na košík s pochoutkami a svíčkami, který Chris držel. Mary na prsou svírala deku a osušky. Vzal ji za ruku a vyšli ven. Cítit na kůži sluneční paprsky bylo víc než příjemné. Mary se musela usmát a v okamžiku, kdy pocítila to teplo, stiskla Chrisovi ruku. Kráčeli písčitou pláží plnou lidí. Bylo krátce po poledni a na pláži hlava na hlavě. Rozhodli se, že půjdou k Měsíčnímu vodopádu, aby měli klid. Jindy na Sunny Beach tolik lidí není, ale dnes …

Procházeli mezi lidmi a usmívali se. Tedy jenom Mary, Chris se usmál tehdy, když na sobě cítil její pohled. Jakmile prošli dlouhou písčitou pláží, před nimi se objevila stoupající stezka. Pomalu vycházeli nahoru a společnost lidí se vytrácela každým krokem.
Nahoře se zastavili a otočili se, aby si prohlédli panorama města, pláže a moře. Chris Mary objal kolem ramen a přivinul si ji k sobě. Chvilku tu nádheru ještě sledovali, když ji Chris zase popadl za ruku a pronesl : "Jdeme, čeká na nás lepší místo"
Mary se usmála a nechala se táhnout k prořídlému lesíku. Za ním se rýsovala skála bronzové barvy. Z úplného vrchu byl vidět slabší vodopád a voda z něj dopadala do většího jezírka pod skálou. Mary se kousla do rtu, když to zase po pár dnech spatřila. I kdyby tu byla po tisící, pořád jí to místo bude brát dech. Chris ji zatahal za ruku a vedl ji vpřed. Nemohl se dočkat, až tam konečně bude. Mary se zasmála, a najednou už překračovali kameny u jezírka. Poblíž si položili osušky a stoupali nahoru. Díky skalnatým výběžkům nebylo tak těžké dostat se k jeskyňce. Dávali si pozor, aby je nesmočil vodopád, který byl hned nad ní. Zalezli dovnitř a začali vybalovat věci. Mary roztáhla deku a na ní pokládala ovoce a toasty se salátem. Chris zatím po jeskyňce rozmístil svíčky a zapaloval je. Sedl si k ní a začal ujídat. Mary si taky uždibovala toast.
"Pamatuješ jak jsme to tady našli poprvé?" zeptal se mezi sousty Chris. Mary kývla.
"To jsme šli přece večer z kina a nechtělo se nám domů, tak jsme se toulali po venku" zasmála se.
"Jo, byl to nádhernej pocit najít místo jen pro nás dva" zasnil se.
"Náš Měsíční vodopád" zašeptala Mary.
"Jo, tenkrát byl úplněk, viď? Měsíční světlo se od vody odráželo jakoby to bylo stříbro. Každej úplněk to tu vypadá jako v ráji" přimhouřil oči a prsty jí zapletl do vlasů.
"Miluju to tady" naklonila hlavu blíž k jeho dlani a zavřela oči. Přišoupl se k ní a opřel si její hlavu o svou hruď, ruku měl stále zapletenou v jejích vlasech.
Líbal ji do nich a zabručel: "Taky to tu mám rád" Za žádnou cenu ji nechtěl pustit, ale potřebuje se trochu rozptýlit. Je hodně nervózní z toho, že už nastal ten správný čas a měl by jí to vysvětlit.
"Nechceš se vykoupat?" povolil své sevření. Mary jen kývla a začala se zvedat. Oba se vysvlékli do plavek a ruku v ruce si stoupli k vodopádu na kraj jeskyně.
"Skočíš sama, nebo se mnou?" zazubil se na ni. Stiskla mu ruku.
"Věřím ti" svraštila obočí.
"Dobře. Tři, dva, jedna, …" a už se propadali skrz vodopád. Voda byla vcelku studená, ale v tom horku to bylo spíš osvěžující.
"Jsi v pořádku?" našel pohledem Mary, když se vynořili. Ulízla si mokré vlasy dozadu a doplavala k němu.
"S tebou vždycky" dala mu ruce kolem krku. Chris ji objal v pase a Mary mu za ten jeho obmotala nohy.
"Miluju Tě Mary, víc než cokoliv na světě!" pokrýval jí polibky celý obličej. Odtáhla se od něho a zadívala se mu do očí.
"Taky Tě miluju, Chrisi!" hrábla mu do vlasů. Přišlo jí důležité, aby to věděl. Cítila se vinna za to, jaký je poslední dobou. Určitě s ní přestává mít trpělivost. Stále se kvůli ní tolik kontrolovat a ovládat jí nepřišlo fér. Ale její obavy z toho, že se mezi nimi vztahem páru cokoliv změní byly větší. Bála se, že už to nebude takové, až se posunou dál. Že se s ním nebude cítit tak, jak se cítí teď. A navíc, minulost smazat nelze a výčitky z ní ji provázejí každým krokem. Obdivovala Chrise za to, jak se přes to přenášel a byl vůči té touze silný. A hlavně se cítila jako největší sobec na světě, když věděla, že všechno co Chris dělá, dělá pro ni. Ano, jeden z faktů byl ten, že pro nikoho jiného nic dělat nemusel a ani nechtěl. Svou rodinu nikdy nepoznal, ani se o ní nesnažil zajímat. S Mary a její rodinou mu bylo dobře. Starali se o něj a milovali ho jako vlastního syna. Od dětství vyrůstali spolu, tím mu jeho pravá rodina nechyběla. Teď s ní v domě ale nebydlel, jen tam přebýval. Nechtěl si z toho pocitu, že by s ní žil, namlouvat něco víc. Doufal, že jednou Mary změní názor, že se jednou posunou dál. Ale toho už se teď stejně nedočká.
Líbal ji na krku a sunul se níž, až byl pod vodou. Mary vykřikla, když si ji posadil na ramena a vynořil se. Chris se zasmál.
"Jsi jak malej, fakt" zavrtěla hlavou a hrnula mu vlasy z obličeje.
"Tak malej? No počkej!" smál se a shodil ji ze svých ramen zase do vody. Mary se rychle vynořila a hlasitě se nadechla. Věnovala Chrisovi vražedný pohled a začala na něj cákat vodu. Chris se snažil o to samé, ale ve chvíli kdy na něj skočila a potápěla ho, se vzdal. Mary toho nechala, jakmile vycítila jeho ustoupení. Zase se mu uvelebila v náručí a lehce se mu nosem otírala o ten jeho. Chris se krátce zamračil, vydechl a přitiskl si ji blíže k sobě. Kapky vody jim odkapávaly z vlasů a stékaly po tvářích. Políbil ji. Líbal ji tak intenzivně, že tohle s ním Mary ještě nezažila. Pevně mu v prstech sevřela vlasy na zátylku a tiskla se k němu ještě víc. Po nekonečné chvíli se od něj celá udýchaná odtáhla.
"Tak řekneš už mi co se děje? Už nastal ten správný čas?" šeptala a zastrčila mu vlasy za ucho. Chris se znovu zamračil, tentokrát ostřeji a zaryl se jí očima do těch jejích. Zhluboka se nadechl a v očích měl zmatek. Potom jí zabořil hlavu do krční jamky a nepravidelně vydechl. Krátkou chvíli ji objímal a pak se mlčky odtáhl a plaval k osuškám, které si tam před tím nechali. Mary rychle zamrkala.
"Chrisi!" křikla podrážděně. "Nemůžeš se mi vyhýbat do nekonečna!" mračila se.
"Tak to máš pravdu" zasyčel, rozzlobený a zlomený, že už vážně nastal čas. Doplavala k němu a chytla ho za rameno. On její ruku ale setřásl a vyskočil z vody, vzal osušku a zuřivě se do ní utíral.
"Sakra Chrisi!" zlomil se jí hlas. "Já myslela, že si říkáme všechno" sledovala ho.
Strnul a tvář mu náhle zjihla.
"Já-…" třásl se mu hlas. Kousl se do rtu a podíval se na nebe. V očích se mu leskly slzy.
"Já-…" chtěl to zkusit znovu, ale hrdlo se mu natolik stáhlo, až se nešťastně rozplakal.
"Proboha Chrisi!" vydechla Mary a vylezla z vody co nejrychleji, aby ho objala. Rozplakala se taky, když slyšela jeho pláč. Křečovitě ji držel a tiskl se k ní vší silou.
"Mary…" špitl mezi vzlyky. Zhluboka se nadechl, aby si dodal síly a odtáhl se.
"…Já…umírám" úzkostně se jí díval do očí. Mary náhle zbledla, snad přestala dýchat. Zírala na něj s pootevřenými ústy. Dlouhou chvíli nic neříkala, když se s bolestí v hlase zasmála a chraplavým hlasem řekla: "To je blbej fór, viď?" věděla že není. Jistě že není. Takhle blbej fór by Chrise nikdy nenapadl. Nikdy by jí tohle neřekl, ovšem, kdyby to nebyla pravda. Když z Chrisova výrazu vyčetla, že to pravda je, rozplakala se znovu. Vrtěla hlavou sem, tam a pořád opakovala: "Ne, to není pravda. To není pravda! …" Chris se zhluboka nadechl a polkl, aby mohl mluvit.
"Mám nádor v mozku. Zbývají mi tři dny" pevně sevřel víčka a pořád ji k sobě tiskl. Mary hrůzou vykřikla a rozvzlykala se ještě víc.
"Ty lžeš! Ty lžeš!" bouchala ho pěstmi do hrudi. Po chvilce jí došly síly, tak se sesypala v jeho náručí. Sesunuli se k zemi a Chris jimi houpal sem a tam. Její pláč byl k nezastavení.
"Proč tě někdo nevyléčí?! Copak je ta medicína dneska tak slabá?" zeptala se s námahou, ale věděla, že žádnou naději čekat nemůže. Zklamáním mu zaryla své ruce ještě hlouběji do zad. Chris si povzdechl.
"Je na tak blbym místě, že s tim nic dělat nemůžou" Zase vzlykla a lapala po vzduchu.
"J-jak dlouho už to víš?" podařilo se jí alespoň zašeptat.
"Pár dní, přišli na to moc pozdě" hladil ji po vlasech. Mary už na nic jiného, než se ho pevně držet neměla sílu.
"Mary, tohle je náš poslední den" řekl s tak velkou bolestí v hlase.
"Ale vždyť jsi říkal … Tři dny …" klepala se.
"Nemůžu tu zůstat" řekl a než stačila něco namítnout, líbal ji.
"Vždycky jsem Tě miloval" šeptal mezi polibky.
"A já Tebe" nepřestávala ho líbat.
Začala si plně uvědomovat význam jeho slov. Hlavou ji problesklo, jak byla hloupá, že Chrise nechala čekat tak dlouho. Co by se mezi nimi asi tak mohlo změnit? Měla na sebe vztek. Popadla ho za ruku a táhla nahoru. Vlekla ho do jeskyňky a jen co byli uvnitř, přilnula k jeho tělu a líbala ho. Svíčky ještě pořád hořely a osvěcovaly celou scénu. Mary chtěla být nejdřív něžná, ale situace jí to nedovolovala. Vášnivě ho líbala, sotva popadali dech. Jednou rukou si ho tiskla k sobě, tou druhou zkoumala jeho svalnaté tělo. Rty mu cestovala po bradě, krku, klíční kosti, dostala se až na rameno a zase zpátky. Pár polibky mu pokryla i hruď, když mu řekla: "Měl by sis lehnout, lásko" líbla ho ještě.
Chris zůstal omámeně stát, ale polila ho vlna radosti a ještě větší touhy. Mary z deky rychle setřásla všechny věci a pokynula mu, aby si lehl. Pomalu se pokládal na deku, a i když ho menší skalnaté výběžky tlačily mezi lopatky i na zádech, nevadilo mu to. Byl natolik vzrušený, že tu bolest skoro nevnímal. Posadila se na něj a znovu ho líbala, teď se snažila něžněji. Chris ji rukama jezdil po zádech a za krkem přejel jen bříšky prstů. Roztřeseně vydechla a naskočila jí husí kůže. Stáhla mu plavky a laskala jeho vypracovaný hrudník a prsa. Bradavky mu stiskla mezi zuby a hned na to je obkroužila jazykem. Na okamžik zavadila o jednu z nich svým vrchním rtem, jak se sunula níž. U žeber schválně zpomalila, věděla, že je na ně choulostivý. Lehce po nich přejížděla nosem i rty. Cítila jak se napjal a nechtě se prohnul v zádech.
"Mary!" zasténal tak nahlas, až se její jméno odráželo od stěn jeskyňky.
Když byla spokojená, sunula se níž. Nedostala se ani k pupíku a něco ji pod bradou tlačilo…
Musela se usmát. Vracela se zase zpátky nahoru. Věnovala se znovu jeho krku. Chris jí zatím na zádech nahmatal šňůrky od plavek a lehce je sundal. V mžiku se na ní překulil a začal se o ni třít. Dráždil ji tím a především doháněl k šílenství sebe. Než si Mary stačila cokoliv uvědomit, stáhl jí i spodní díl plavek.V rychlosti a neochotně se odtáhl a rukou šmejdil v košíku. Vytáhl balíček s ochranou. Mary údivem otevřela pusu.
"Ty myslíš vážně na všechno" šeptla nevěřícně.
"Tak trochu jsem doufal, že si to rozmyslíš" pousmál se.
V náhlém tichu bylo slyšet jen šustění obalu.
"Mrzí mě to, ale-…" chtěla se omluvit za své sobecké chování.
"Šššt, já to vždycky chápal" něžně ji políbil.
Po chvilce ji začal líbat s větší intenzitou a Mary zalapala po dechu, když ucítila mírný tlak v klíně…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Žiju podle pravidla,že bychom měli následovat své sny... Nezáleži co děláš,jen jdi za svým snem.
(Jared Leto)


Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.
(Tolkien John Ronald Reuel)